Movies
Ratings
29
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 2.0
BraveRated ★ 2.0
Love in MagicRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0- ToscaRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0