Movies
Ratings
284
Toy Story 2Rated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0