Series
Ratings
40
HeroesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0