Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 2.0
Seoul StationRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0