Movies
Ratings
600
Vertical LimitRated ★ 2.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
CreedRated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
WindtalkersRated ★ 3.0