Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The PlanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.0
The WalkRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Saving Mr. BanksRated ★ 4.0
Our Idiot BrotherRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Promised LandRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5