Movies
Ratings
960
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 3.5