Series
Ratings
243
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 2.0
Strangers From HellRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5- The FrogRated ★ 2.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- Sgt. FrogRated ★ 3.5
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0