Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0