Series
Ratings
67 Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0 Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
 We Married as a Job!Rated ★ 5.0 We Married as a Job!Rated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 49 DaysRated ★ 3.5 49 DaysRated ★ 3.5
 JumongRated ★ 4.0 JumongRated ★ 4.0
 Bridal MaskRated ★ 4.0 Bridal MaskRated ★ 4.0
 Lucky RomanceRated ★ 3.0 Lucky RomanceRated ★ 3.0
 Peaky BlindersRated ★ 4.5 Peaky BlindersRated ★ 4.5
 Dr. FrostRated ★ 3.0 Dr. FrostRated ★ 3.0
 Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0 Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
 Twinkle TwinkleRated ★ 4.0 Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
 ArrowRated ★ 4.5 ArrowRated ★ 4.5
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
 GiantRated ★ 4.0 GiantRated ★ 4.0
 ArrowRated ★ 5.0 ArrowRated ★ 5.0
 Ugly AlertRated ★ 4.5 Ugly AlertRated ★ 4.5
 Winter SonataRated ★ 4.5 Winter SonataRated ★ 4.5
 My PrincessRated ★ 4.0 My PrincessRated ★ 4.0
 Orange MarmaladeRated ★ 1.0 Orange MarmaladeRated ★ 1.0
 My Horrible BossRated ★ 4.0 My Horrible BossRated ★ 4.0