Series
Ratings
271
Alien: EarthRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 1.0
Mobile Suit GundamRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 2.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam MS IGLOO 2: Gravity FrontRated ★ 1.5
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: Apocalypse 0079Rated ★ 2.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0