Movies
Ratings
75
Inside MenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0