Movies
Ratings
31
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Predator 2Rated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0