Titles you rated
BabylonRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
For SamaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
My First ClientRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5