Titles you rated
49 DaysRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0