Movies
Ratings
330
OkjaRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Sea InsideRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5