Movies
Ratings
1169
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
More than BlueRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0