Movies
Ratings
591
Knives OutRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
Initiation LoveRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0