Series
Ratings
141
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5