Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0