Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5