Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0