Series
Ratings
52
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
HalstonRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0