Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0