Titles you rated
OfficeRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0