Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 0.5
The GrinchRated ★ 1.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 0.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
NerveRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 1.5
The Polar ExpressRated ★ 1.0