Titles you rated
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0- Super Doll Rika-chanRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0