Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Conspiracy TheoryRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0