Titles you rated
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 5.0
RockyRated ★ 2.5
The Legend IIRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Born To SingRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0