Movies
Ratings
304
CommandoRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
The BladeRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Natural Born KillersRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The DoorsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0