Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.0