Series
Ratings
101- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- Fighting SpiritRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.0