Movies
Ratings
304
Hana and AliceRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0