Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 2.5- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.0
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 3.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
The Law of UekiRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 4.0- KanonRated ★ 3.0
- ef-a tale of memories.~prologue~Rated ★ 3.0
ef-a tale of melodies. Season 2Rated ★ 3.0
ef-a tale of memories. Season 1Rated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Hanasaku IrohaRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.0
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 3.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 3.0
Full Metal Panic!Rated ★ 3.0
Chrome Shelled RegiosRated ★ 3.0