Titles you rated
- The ScamRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0