Movies
Ratings
214
AdoreRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Boy WonderRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 1.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 1.0