Titles you rated
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 5.0