Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 1.5
Talk to MeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5