Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0