Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
A Real PainRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 3.5