Series
Ratings
18 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
 The Bear Season 2Rated ★ 4.0 The Bear Season 2Rated ★ 4.0
 The Bear Season 1Rated ★ 4.5 The Bear Season 1Rated ★ 4.5
 The Bear Season 3Rated ★ 4.0 The Bear Season 3Rated ★ 4.0
 The Bear Season 4Rated ★ 4.0 The Bear Season 4Rated ★ 4.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
 Hyper KnifeRated ★ 4.0 Hyper KnifeRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 Grand Maison TokyoRated ★ 3.5 Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 0.5
 The 8 ShowRated ★ 3.0 The 8 ShowRated ★ 3.0
 American NightmareRated ★ 4.0 American NightmareRated ★ 4.0
 Poker FaceRated ★ 4.0 Poker FaceRated ★ 4.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.0 Beef Season 1Rated ★ 4.0
 Juvenile JusticeRated ★ 5.0 Juvenile JusticeRated ★ 5.0
 The Queen's GambitRated ★ 4.0 The Queen's GambitRated ★ 4.0
 PastaRated ★ 4.0 PastaRated ★ 4.0
 Be MelodramaticRated ★ 5.0 Be MelodramaticRated ★ 5.0