Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 3.5
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5