Movies
Ratings
77
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
SafeRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
BlitzRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
WarRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0