Titles you rated
BargainRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0