Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0