Series
Ratings
24
Life's PunchlineRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0