Movies
Ratings
617
Drive My CarRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5