Movies
Ratings
966
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
PleasantvilleRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Dangerous AnimalsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0