Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
School 2017Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 5.0