Movies
Ratings
347
The MartianRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5